قفسه فروشگاهی و قفسه فلزی مغازه

قفسه فروشگاهی و قفسه فلزی مغازه

به تفاوت های موجود در قفسه فروشگاهی و قفسه فلزی مغازه آگاهی دارید؟ شلف های هایپری ترک تولید ترکیه است؟ یا در ایران تولید می گردد؟

چند تفاوت مهم در قفسه فلزی فروشگاهی و مغازه :

اجزا اصلی و مشترک قفسه های فروشگاهی شامل ستون، صفحه و زاویه است. این سه قطعه برای تمامی انواع قفسه بندی ها در هر مغازه ای ثابت می باشد. ستون اصل و پایه بوده و با قابلیت باربری مناسب باید باشد. انواع ستون در حالت کلی به صورت خود ایستا و دیوارکوب می باشد. ستون دیواری با استفاده از نورد ورق به شکل ناودانی ساخته و تولید می گردد. در ستون های دیواری ضخامت مهم است. ضخامت استاندارد 1.5 میلیمتر می باشد. نکته مهم در استفاده از ستون های دیواری به جهت تامین باربری لازم نوع اتصال آن به دیوار و مهمتر از آن جنس خود دیوار می باشد. طبیعتا نمی توان بر روی دیواری که صرفا به عنوان پارتیش است این نوع ستون را نصب کرد زیرا قفسه فلزی فروشگاهی بعد از بارگذاری در مغازه سقوط خواهد کرد.
درباره این موضوع بیشتر بخوانید…
برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قفسه مغازه و فروشگاه کارشناسان ما پاسخگوی شما هستند.


راه های ارتباطی با ما:

واحد مدیریت: ۴۹۵ ۰۵۱۲ ۰۹۱۲

مشاوره فروش و طراحی: مهندس اسفندیاری ۹۸۰۰ ۷۲۸ ۰۹۱۱

شماره تلگرام – واتساپ: ۰۹۱۱۷۲۸۹۸۰۰

وبلاگ: /http://sanaye-felezi.blogfa.com

صفحه تلگرام: https://t.me/joinchat/AAAAAEK2aaXpkTylURQgI

صفحه واتساپ:https://chat.whatsapp.com/LWVlqcUkOl39TSzJPsvkWZ

پست اینستاگرام: /https://www.instagram.com/komeil9800

پست الکترونیکی: komeilsazeh@yahoo.com

قفسه بندی فروشگاهی قفسه فروشگاهی قفسه فلزی قیمت قفسه فلزی قفسه بندی مغازه قفسه مغازه قفسه های فلزی خرید فروش قفسه سوپرمارکت قفسه هایپرمارکت

قفسه مغازه فلزی لبه ترک

چرا قفسه مغازه فلزی لبه ترک مورد توجه فروشگاه های بزرگ و باکاربری زیاد قرار می گیرد؟ آیا این کار فقط یک قفسه بندی فانتزی است یا اینکه قدرت باربری هم دارد؟

قفسه مغازه فلزی لبه ترک الگو برداری شده:


این نوع قفسه فلزی که برای مغازه و فروشگاه های متوسط و بزرگ معمولا مورد توجه می باشد دارای مزایایی است که توانسته توجه کافی را در بازار به خود اختصاص دهد. قفسه مغازه طرح ترک به نسبت قفسه های معمولی مورد استفاده در فروشگاه های مختلف دارای زیبایی و اسکلت بندی بسیار زیباتری است. اولین چیزی که در این نوع از قفسه فلزی به صورت بارز خود را نمایان می سازد لیبل جلوی پانل ها است. به دلیل شکل طراحی اختصاصی صورت گرفته می توان لیبل یا جاکارتی در جلوی آن با رنگ بندی های مختلف نصب کرد که به صورت واضح خود را نمایان می سازد. دومین مورد قابل توجه شکل زاویه ها است که به صورت دو حالته است. مورد بعدی به ستون ها باید اشاره کرد که اساس بارگذاری قفسه را باید تحمل نماید. در قفسه های مغازه طرح ترک تمامی ستون ها به صورت خود ایستا و با استفاده پروفیل قوطی ساخته می شود.
جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید انواع قفسه مغازه فلزی می توانید با ما در تماس باشید.

راه های ارتباطی با ما:

واحد مدیریت و فروش: 495 0512 0912

مشاوره و طراحی: 9800 728 0911 مهندس اسفندیاری

شماره واتساپ: 9800 728 0911

وبلاگ: /http://sanaye-felezi.blogfa.com

صفحه اینستاگرام: /https://www.instagram.com/komeil9800

آدرس پست الکترونیکی: komeilsazeh@yahoo.com

صفحه تلگرام: https://t.me/joinchat/AAAAAEK2aaXpkTylURQgI

قفسه بندی فروشگاهی قفسه فروشگاهی قفسه فلزی قیمت قفسه فلزی قفسه بندی مغازه قفسه مغازه قفسه های فلزی خرید فروش قفسه سوپرمارکت قفسه هایپرمارکت

قیمت فروش قفسه فلزی مغازه

پس از گذراندن دوران اتحابی شدید افزایش قیمت فروش قفسه فلزی مغازه از خرداد ماه با کاهش قیمت قفسه های فروشگاهی مواجه بوده ایم. عمده این ارزانی به علت کاهش قیمت مواد تولید بوده است.

قیمت فروش قفسه فلزی مغازه تولید ایران:

چرخه تولید قفسه های فلزی را می توان به سادگی با افزایش صادرات رونق بخشید. بازار تولید قفسه بندی مغازه اشباع گردیده و قیمتها تا حد بسیار بالایی به رقابت کشانده شده تا جایی که گاها تولید کننده به ناچار فقط به صرف ایجاد یک گردش مالی حاضر می شود بدون دریافت سود قفسه فروشگاهی مورد نیاز یک مشتری عمده را تولید نماید. گره گشای این حجم تولید صادرات است. عامل مهم برای توان صادرات حول دو نکته اساسی می چرخد. قیمت فروش و کیفیت تولید. این دو عامل در کنار یکدیگر خواهند توانست شرط های اساسی برای برنده شدن هر تولید کننده باشند. متاسفانه با شرایط فعلی مواد اولیه در کشور صادرات هم برای تولیدات قفسه فلزی با روندی بسیار کند و ضعیف صورت می گیرد. کاهش کیفیت هم سبب خارج شدن سریع از گردونه فروش و صادرات می شود. راهی دیگری باقی است؟
جهت حمایت از تولید قفسه فلزی مغازه ایرانی می توانید با خرید خود یاریگر ما باشید.


راه های ارتباطی با ما: واحد مدیریت و فروش:  ۴۹۵ ۰۵۱۲ ۰۹۱۲

واحد مشاوره و طراحی: مهندس اسفندیاری ۹۸۰۰ ۷۲۸ ۰۹۱۱

شماره تلگرام: ۰۹۱۱۷۲۸۹۸۰۰

وبلاگ: /http://sanaye-felezi.blogfa.com

صفحه تلگرام: https://t.me/joinchat/AAAAAEK2aaXpkTylURQgI

صفحه واتساپ:https://chat.whatsapp.com/LWVlqcUkOl39TSzJPsvkWZ

پست اینستاگرام: /https://www.instagram.com/komeil9800

پست الکترونیکی: komeilsazeh@yahoo.com

قفسه بندی فروشگاه مواد غذایی قفسه مغازه قیمت قفسه بندی فلزی مغازه سوپرمارکت هایپری فروشگاهی انواع قفسه بندی فلزی قیمت فروش

قفسه فروشگاهی لبه ترک

قفسه فروشگاهی لبه ترک طرح جدید با تغییراتی کوچک، زیبایی بیشتری یافته است و نصب لیبل و حفاظ را بسیار آسان داشته و همگان می توانند این کار را انجام دهند.

قیمت قفسه فروشگاهی طرح جدید و نصب لیبل:

علی رغم افزایش زیبایی، جذابیت و نصب آسان این قفسه در هر نوع مغازه، قیمت قفسه فروشگاهی جدید یا به طور دقیق قفسه هایپری جدید با اجرای تغییرات اساسی که در خط تولید و شیوه ساخت قطعات مختلف داشته است نه تنها افزایش نداشته بلکه کاهش 12% به نسبت قبل داشته است. نمونه های مشابه در بازار حداقل با قیمت 15% بالا تر عرضه می گردند. در پانل های لبه ترک لبه جلویی که لیبل بر روی آن می نشیند (لیبل را به صورت کشویی قبل از نصب پانل نیز می توان در جای خود قرار داد ولی بهتر است به دلیل عدم وارد شدن ضربه به لیبل و شکستگی احتمالی آن، پس از نصب لیبل را در جای خود قرار داد) در حدود 3 سانتیمتر به صورت معکوس رو به بالا بر می گردد در طرح های ساده لبه جلویی پانل به صورت دو خم نیم تا یک سانتی به سمت داخل برگشت داده می شد.

نصب حفاظ قفسه فروشگاهی لبه ترک:

بین لبه جلویی و پانل قفسه فروشگاهی لبه ترک حدود نیم سانتیمتر فاصله به وجود خواهد آمد که حفاظ در آن قرار خواهد گرفت. برای نصب حفاظ در محل خود نیاز به انجام سوراخ کاری در پانل وجود ندارد و فقط کافی است حفاظ را در شیار قرار دهید. در نمونه های قبلی برای نصب حفاظ دو شیوه متداول بود. شیوه اول به صورت پیش فرض برای یک نوع حفاظ از پیش طراحی شده سوراخها توسط پانچ بر روی پانلها در کارخانه با اجرای یک مرحله بیشتر ایجاد می گردید. در این شیوه فقط همان نوع حفاظ قابل استفاده بود زیرا فاصله قید های عمودی در حفاظ ها متفاوت بود. در شیوه دوم پانلها به صورت معمولی بدون پانچ ارسال می گردید و نصاب در محل با استفاده از دریل دستی در محل عملیات سوراخ کاری را انجام داده و نصب حفاظ را انجام می داد.

تنوع رنگ قفسه فروشگاهی و هایپری لبه ترک:

سفید، رنگ قالب مورد استفاده و پرطرفدار قفسه فروشگاهی لبه ترک و هایپری است. برای قفسه فروشگاهی ترکیب رنگ مشکی قرمز، مشکی نارنجی، سفید سبز، سفید آبی، سفید قرمز و … هم مورد توجه است. رنگ آمیزی متناسب با سلیقه مشتریان گرامی به صورت درخواستی امکان پذیر بوده تا بتوان پاسخگو تمام سلایق بود. خط رنگ آمیزی از ابتدا با شستشو و چربی زدایی قطعات فلزی پیش ساخته شروع شده، در مرحله بعد خشک کردن و پیش گرمایش را داریم. در مرحله سوم رنگ پاشی قرار دارد. ضخامت پوشش رنگ در دو طرف ورق در حدود نیم میلیمتر خواهد بود. پس از آن قطعات وارد کوره شده و در نهایت مسیر خنک شدن را طی کرده و آماده بسته بندی خواهند شد. نوع رنگ مورد استفاده برای کلیه قطعات استاتیک است که دوام و کیفیت آن بسیار بالا است.

جهت طراحی، مشاوره، خرید و نصب انواع قفسه های فروشگاهی لبه ترک می توانید با ما در تماس باشید.

راه های ارتباطی با ما:

واحد مدیریت و فروش: 495 0512 0912

مشاوره و طراحی: 9800 728 0911 مهندس اسفندیاری

شماره تلگرام: 9800 728 0911

وبلاگ: /http://sanaye-felezi.blogfa.com

صفحه اینستاگرام/https://www.instagram.com/komeil9800

آدرس پست الکترونیکی: komeilsazeh@yahoo.com

صفحه تلگرامhttps://t.me/joinchat/AAAAAEK2aaXpkTylURQgI

قفسه مغازه قیمت قفسه بندی فلزی مغازه سوپرمارکت هایپری فروشگاهی انواع قفسه بندی فلزی قیمت فروش قیمت قفسه فلزی دیواری

قیمت قفسه دیواری مغازه

قیمت قفسه دیواری مغازه قیمت قفسه دیواری مغازه قیمت قفسه دیواری مغازه قیمت قفسه دیواری مغازه قیمت قفسه دیواری مغازه قیمت قفسه دیواری مغازه قیمت قفسه دیواری مغازه قیمت قفسه دیواری مغازه قیمت قفسه دیواری مغازه قیمت قفسه دیواری مغازه قیمت قفسه دیواری مغازه قیمت قفسه دیواری مغازه قیمت قفسه دیواری مغازه قیمت قفسه دیواری مغازه قیمت قفسه دیواری مغازه

ارزانترین قفسه فروشگاهی فلزی کدام مدل و طرح آن است؟ قیمت قفسه دیواری مغازه چقدر می باشد؟ آیا قفسه دیواری برای سوپرمارکت می تواند مناسب باشد؟

قیمت قفسه دیواری مغازه را محاسبه کنیم:

برای محاسبه هر نوع قفسه بندی فلزی باید ابتدا تعداد قطعات مورد نیاز را محاسبه نمود که برای این کار بهتر است پلان قفسه بندی را برای فروشگاه و انبار را طراحی نمود. قیمت قفسه دیواری مغازه بر مبنای تعداد و نوع ستون، لچکی و پانل بکار رفته در آن مورد محاسبه قرار خواهد گرفت. طول استاندارد پانل ها 95 سانتیمتر است. جهت کاهش هدر رفت فضا ابعاد کوچکتر با طول 70 و 80 سانتیمتر نیز تولید می گردند. عرض پانل ها از 20 تا 50 سانتیمتر با اختلاف 5 سانتیمتر متغیر بوده. ضخامت پانل استاندارد حداقل 0.7 میلیمتر است که تا 1 میلیمتر افزایش می یابد و همچنین برای افزایش قدرت بارگذاری پانل ها با 1-3 پل تقویتی تولید می گردند که هر یک از آنها قیمت های مختلفی خواهند داشت.

نکته قابل توجه در مورد ضخامت پانل ها اینکه با ضخامت کمتر از 0.7 حتی 0.3 میلیمتر نیز توسط برخی تولید شده که به هیچ عنوان تحمل بارگذاری مناسب را ندارند و به قیمتی ارزان به فروش می رسند. در مورد زاویه و ستون نیز این ابعاد و کیفیت صادق است. حداقل ضخامت مورد توصیه 1.5 تا 2 میلیمتر برای زاویه و ستون خواهد بود. زاویه یا لچکه عضو باربری است که همانند تیر یک سر گیردار در سازه نقش آفرینی می نماید و تمام بار قرار گرفته روی پانل از این طریق به ستون منتقل می شود. ضخامت لچکی بر اساس میزان تحمل باری که باید قفسه مغازه داشته باشد تعیین خواهد شد. درباره ستون که پایه و نقش اصلی بارگذاری در قفسه بندی را دارد تمام بار از طریق آن به دیوار یا کف منتقل می شود. ستون بر مبنای میزان بار وارده و طول آن انتخاب ضخامت درباره آن قابل محاسبه است.

نوع رنگ بکار رفته به عنوان در ساخت قطعات نیز در قفسه فلزی مغازه و یا قفسه فروشگاهی بسیار تاثیر گذار بوده و سبب افزایش قیمت تا 10% می گردد. رنگ تنها پوشش حفاظتی است که روی قطعات تغییر شکل یافته فلزی را پوشانده و آنها را در مقابل اکسید شدن و زنگ زدگی محافظت می نماید. علاوه بر این کیفیت و نوع رنگ در زیبایی و ظاهر قفسه بندی مغازه نیز تاثی بسیاری دارد که نمی توان آن را نادیده انگاشت.

ارزانترین قفسه مغازه کدام است؟
نظر به تعداد کمتر اجزا قیمت قفسه دیواری مغازه ارزانترین قیمت را در بین قفسه های فلزی دیگر دارد. در مقایسه با ارزانترین نوع قفسه فروشگاهی خود ایستا، قفسه دیواری حداقل 50 درصد ارزانتر است که در مقایسه با قفسه های فروشگاهی لبه ترک و هایپری 80 درصد قیمت آن کمتر می باشد. اجزای اصلی قفسه بندی مغازه ذیواری شامل سه قطعه ستون، لچکی و پانل یا کفه است. نوع ستون هم به شکل ناودانی با اضلاع 2*4 سانتیمتر بوده که به لحاظ قیمتی نسبت به ستون های پروفیلی خود ایستا دارای 20% قیمت آنها می باشد. همچنین مدل دیواری قفسه مغازه نیاز به استفاده از پانل پشت ندارد. این دلایل سبب گشته تا قیمت قفسه دیواری مغازه ارزانترین در میان تمام انواع باشد.

آیا قفسه دیواری مغازه برای سوپرمارکت مناسب است؟

اگر چه قیمت قفسه دیواری مغازه ارزانترین و پایینترین در میان همه انواع قفسه بندی فلزی است ولی قبل از خرید و نصب آن باید بررسی کنید که آیا برای کاربرد مورد نظر کارآیی لازم را دارد یا خیر؟ قفسه دیواری برای سوپرمارکت و بسیاری از مشاغل و کاربردهای دیگر مناسب بوده، به طور واضح حتی می توان گفت که برای قفسه بندی سوپرمارکت به طور خاص طراحی شده تا هم زیبایی و هم قیمت مناسب داشته باشد. اما مشکل اصلی استفاده از قفسه دیوارکوب در مغازه به قفسه مربوط نیست بلکه به ایردات سازه ای ساختمان و یا به طور دقیقتر به دیواری که قفسه روی آن نصب خواهد شد بر می گردد. توضیح داده شد که تمام بار قرار داده شده بر روی قفسه از طریق ستون به دیوار یا زمین منتقل می شود. پس زمین و دیوار باید بتوانند این بار را نگاه دارند.

در مورد قیمت قفسه دیواری مغازه این بار به صورت کامل از طریق 2-3 پیچ به دیوار منتقل خواهد گشت. نوع مصالح بکار رفته در دیوار حتما باید به گونه ای باشد که بتوانند این بار وارده را تحمل کنند و ثبات قفسه بندی فلزی انجام شده را تضمین دارند. بیشترین مشکل در این مورد به پارتیشن بندی ها و دیوارهای غیر باربر مربوط می شود که تحمل باربری نداشته و به در ساختمان به عنوان جدا کننده فضاها کاربرد دارند. این نوع دیوارها قابلیت بارگذاری را ندارند و برای قفسه مغازه دیواری مناسب نیستند لذا در صورتیکه در سوپر یا سایر انواع فروشگاه و اماکن دیگر از آنها استفاده شده باشد نمی توان قفسه بندی دیواری را روی آنها اجرا داشت. در مورد دیوارهای ساخته شده با ایتال نیز نصب قفسه دیوارکوب با خطر بسیار مواجه است علی الخصوص هنگامی که میزان بار چیدمان شده روی قفسه بیش از 20-30 کیلوگرم باشد.
جهت مشاوره، طراحی، خرید و نصب انواع قفسه فلزی می توانید با ما در تماس باشید.

کمد بایگانی فلزی اداری قفسه مغازه قیمت قفسه بندی فلزی مغازه سوپرمارکت هایپری فروشگاهی انواع قفسه بندی فلزی قیمت فروش

کمد بایگانی فلزی اداری

یک قفسه هایپری برای هر یک پانل باید 100 کیلوگرم تحمل بار را ایجاد نماید. حداقل مشخصات این نوع قفسه ستون پروفیلی قوطی 60*40 میلیمتر است. زاویه ها ضخامت 2 میلیمتر و به شکل دو حالته باشند. کفه یا پانل ها با حداقل ضخامت ورق 0.7 میلیمتر و باید لبه دار ساخته شوند و دارای دو پل تقویتی از قسمت زیر باید باشد.
برای فروشگاه های بزرگ قفسه بندی فروشگاهی به حد کمال خود خواهد رسید. ستون ها به قوطی 60*40 میلیمتر تبدیل میشود. زاویه ها ضخامت 2 میلیمتر استفاده میشود. پانل های عرض 40 سانتیمتر همان دو پل تقویتی را خواهند داشت و پانل عرض 50 تا 3 پل تقویتی دارد و ضخامت ورق آن 0.7 میلیمتر انتخاب می گردد. با در نظر گرفتن این شزایط تحمل بارگذاری هر پانل تا 100 کیلوگرم افزایش خواهد یافت. این میزان قدرت برای یک قفسه فلزی فروشگاهی بسیار عالی به حساب می آید.
خرید از تولید کننده ایرانی:
بزرگترین تولید کنندگان قفسه فلزی و قفسه فروشگاهی در خاورمیانه در ایران فعالیت دارند. با این وجود برخی از هم وطنان گرامی چشم خود را بر این واقعیت پوشانده و اقدام به واردات و تبلیغ و فروش قفسه های ساخت کشور چین، ترکیه و غیره می نمایند با کیفیت شبیه به کیفیت تولید داخل و قیمتی بسیار گزاف و یا کیفیت بسیار پست و قیمت ارزانتر. نباید انتظار این را داشت وقتی ما به فکر خودمان و اشتغال جوانان میهنمان نیستیم، دیگران دایه دلسوزتر از مادر باشند. بخشی از تولیدات قفسه بندی فلزی داخل کشور به کشورهای اروپایی و بسیاری از کشورهای عربی صادر می گردد. بیاییم با خرید تولیدات ایرانی برای فرزندان و آیندگان ایران آینده ای روشن را رقم بزنیم.

فروش قفسه فروشگاهی قفسه مغازه قیمت قفسه بندی فلزی مغازه سوپرمارکت هایپری فروشگاهی انواع قفسه بندی فلزی قیمت فروش

فروش قفسه فروشگاهی

تولید و فروش قفسه فروشگاهی به صورت مستقیم سبب کاهش قیمت تمام شده انواع قفسه بندی مغازه برای مصرف کننده خواهد شد.
فروش قفسه فروشگاهی و ارسال به تمام کشور:
تولید کننده دریک نقطه قرار دارد و دسترسی به او برای همگان آسان نیست. فروش قفسه فروشگاهی به صورت مستقیم توسط تولید کننده برخی مشکلات را در پی دارد. در این بین یکی از عمده مشکلات نحوه دریافت محصول سفارش داده شده است. در سرتاسر کشور بسیاری از افراد وجود دارند که به دنبال راه اندازی یک فروشگاه احتمالا به دنبال خرید قفسه مغازه یا قفسه سوپرمارکت با کیفیت بالا و قیمت ارزان هستند. معمولا در مراجعه حضوری جهت خرید سعی می شود به نزدیکترین فروشگاه مراجعه داشت. اما ممکن است محل استقرار تولید کننده تا مصرف کننده بیش از هزار کیلومتر باشد. امروزه جای نگرانی در این خصوص وجود ندارد. زیرا با کمک گرفتن از سیستم باربری می توان بار را به هر نقطه از کشور با کمترین هزینه و صرف وقت ارسال نمود.
انتخاب طرح و نوع قفسه بندی فلزی:
مشکل دیگری که در فروش قفسه فروشگاهی از راه دور وجود دارد انتخاب نوع طرح و قفسه بندی مغازه متناسب با سلیقه و نیاز مشتری است. تکنولوژی نیز امروزه در این راستا کمک فراوان به ما خواهد داشت. با استفاده از اینترنت و نرم افزارهای فراوان موجود همانند نرم افزار سروش می شود تمام اطلاعات لازم در این خصوص را به صورت تصویر و فایل ارسال داشت، تصاویر گویای زیبایی و شکل قفسه مغازه هستند. طراحی پلان قفسه بندی به صورت رایگان انجام می شود تا بتوان به شما عزیزان دیدی بهتر از نحوه چیدمان قفسه های فروشگاهی ارایه داد. بر اساس طراحی صورت پذیرفته و تاییدیه انجام شده از سوی مشتریان گرامی محاسبه قیمت انجام و تقدیم حضور می گردد. قفسه سوپرمارکت در چندین نوع مختلف با ابعاد و اندازه های متفاوت ساخته می شود که در طرح ارایه شده جزییات آن مشخص می گردد.
فروش قفسه سوپرمارکت:
با کمی دقت متوجه خواهید شد که در مقایسه یک آمار کلی تعداد مغازه های سوپرمارکت بیشترین آمار را به خود اختصاص داده اند. در نتیجه این تقاضا میزان تولید و فروش قفسه فروشگاهی ویژه سوپرمارکت نیز باید بیشتر باشد. برای یک سوپرمارکت قفسه بندی را به صورت خود ایستا یک طرفه و دوطرفه اجرا نمود. همچنین در یک مدل ساده ستون به دیوار پیچ شده و قیمت قفسه بندی را با کاهش قیمت ستون و حذف پانل پشت تا حد بسیار کاهش خواهد داد. تنوع رنگ بندی قفسه فلزی متناسب با طراحی داخلی و دکوراسیون فروشگاه نیز سبب جذب مشتری بیشتری برای سوپرمارکت می شود. با تقویت قطعات قفسه فروشگاهی این امکان وجود دارد که آن را تبدیل به یک قفسه بندی نیمه سنگین نمود که هر پانل توانایی نگهداری 100 کیلوگرم بار گسترده را دارا باشد.

قفسه بندی فروشگاه مواد غذایی قفسه مغازه قیمت قفسه بندی فلزی مغازه سوپرمارکت هایپری فروشگاهی انواع قفسه بندی فلزی قیمت فروش

قفسه بندی فروشگاه مواد غذایی

برای قفسه بندی فروشگاه مواد غذایی می توان از قفسه فروشگاهی با قیمت های متفاوتی استفاده نمود. قفسه بندی مغازه یا قفسه سوپرمارکت با ارزان ترین قیمت و یا قفسه های فلزی هایپری با جزییات کامل و بالاترین کیفیت. شما کدام را انتخاب می کنید؟

ادامه مطلب