انواع مختلف قفسه مغازه در چند نمونه است؟ گر چه قفسه هایی برای مغازه یا فروشگاه بیشتر کاربرد دارد؟ برآورد قیمت چگونه انجام شدنی است؟

انواع قفسه مغازه

متناسب با نوع فروشگاه و مغازه که قرار است راه اندازی گردد می توان انواع مختلف قفسه مغازه را استفاده نمود. در حالت کلی اگر خواسته باشیم به این قضیه نگاه کنیم تمام انواع قفسه فلزی ممکن است در یک فروشگاه استفاده شود. از قدیمی ترین انواع که مدل پیچ و مهره ای است تا قفسه بندی سنگین و صنعتی که بیشتر مورد استفاده در انبارهای صنعتی می باشد. فروشگاه هایی با سقف بلند و بیش از 4 متر را با استفاده از بالکن پیش ساخته که برگرفته از قفسه بندی راک است را می توان به دو مساحت مفید تقسیم کرد. بر این اساس قفسه پیچ و مهره ای، راک، کفپوشدار سبک، سوپرمارکتی و قفسه ریلی و دیگر انواع همه در یک مغازه بعنوان قفسه فلزی مغازه ممکن است کارآیی داشته باشند.

قفسه های پر کاربرد مغازه :

این آمار بر اساس میزان فروش قفسه فلزی ارایه می گردد. بر این اساس قفسه سوپرمارکتی بیشترین کاربرد و سطح اشغال را در مغازه های مختلف دارد. قفسه بندی مغازه که در فروشگاه سوپرمارکتی بسیار نصب می شود خود دارای طرح های هر چند شبیه در نگاه اول به هم بوده ولی بسیار از نظر زیبایی و کیفیت متفاوت هستند که در جای خود بیشتر به آن پرداخته می شود. از دیگر انواع قفسه مغازه را به این شکل درباره آنها میشود نظر داد که تقاضای بسیار کمتری به نسبت داشته و جهت مصارف مخصوص استفاده می شوند.

برآورد قیمت قفسه بندی مغازه

جهت برآورد قیمت و انجام خرید قفسه فلزی مغازه بهترین راه حل انتخاب یک مشاور امین است. اطلاعات و جزییات فنی انواع قفسه مغازه تفاوت های فراوان دارد که فروشنده های خبره نیز گاها دچار اشتباهاتی می گردند. ضمن اینکه تمیز دادن کیفیت ورق با توجه به اینکه در زیر رنگ قرار می گیرد کاری بسیار دشوار خواهد بود. تهیه پلان قفسه بندی جهت مغازه در مرحله اول لازم است. در گام بعدی باید جزییات قفسه مشخص گردد که باید با توجه با اطلاعات فنی در دسترس توسط کارشناس این فن مشخص گردد. با در دست داشتن این اطلاعات برآورد قیمت صورت خواهد گرفت و در صورت نیاز به استعلام نیز این کار راحتتر انجام خواهد شد.

جهت مشاوره، طراحی، خرید و نصب انواع قفسه مغازه ، قفسه فروشگاهی و انواع قفسه فلزی با ما در تماس باشید.