قفسه فلزی فروشگاهی و صنعتی باکس پالت سردخانه کمد بایگانی ریلی
قفسه فروشگاهی

قفسه فلزی فروشگاهی

قفسه فلزی چیست؟

طبقه یا قفسه به سطحی افقی اطلاق شده که در ارتفاع معینی از زمین قرار گرفته و ما را قادر میسازد اشیا مورد نظر را متناسب با کار آیی ایجاد شده بر روی آن چیدمان نماییم. به چنین سطحی که از جنس آن فلز باشد قفسه فلزی اطلاق می گردد که دارای ابعاد و اندازه های بسیار مختلف و با کاربردهای فراوان است ازجمله قفسه بندی فروشگاهی، قفسه بندی انبار، قفسه بندی مغازه، قفسه بندی سرد‌خانه و سایر محصولات مرتبط در زمینه قفسه بندی. بر اساس کاربردی که یک قفسه بندی خواهد داشت تقسیم بندی آن را می توان انجام داده و حدود ابعاد آن را تعریف داشت. فلز دارای قابلیت انعطاف و شکل پذیری و هم چنین قدرت و مقاومت بسیار بالا به نسبت سایر مواد است. ضخامت یک ورق فلزی مختلف تا 0.3 میلیمتر هم ممکن است کاهش یابد. در عوض این محاسن قیمت قفسه بندی فلزی دارای حداقل ممکن است. به تمامی این محاسن باید سرعت ساخت را نیز افزود.

با استفاده از قفسه بندی فلزی در انبارداری کاخانجات و فروشگاه‌ها و مراکز خرید، میتوان با طراحی اشکال مختلف قفسه بندی فلزی، زیبایی بصری نیز ایجاد نمود. اگر کمبود فضا در منزل یا محل کار خود مواجه هستید، با انتخاب و خرید قفسه بندی مناسب میتوانید با مرتب نمودن اجسام و محصولات در قفسه بندی ها این مشکل را حل کنید. قفسه بندی فلزی در رنگ ها و مدلهای مختلف و در مکانهای مختلف از جمله : قفسه بندی انباری خانه، قفسه بندی انباری کارگاه، قفسه بندی مغازه و قفسه بندی انبار محل کار کاربرد دارد.

علت استفاده از قفسه بندی فلزی چیست؟

قفسه بندی فلزی را باتوجه به اینکه تا چه مقدار میتواند به نسبت طول دهانه، وزن کالاهای بارگذاری شده را نگهداری کنند، انتخاب میکنند. این سبک قفسه بندی می‌تواند در انواع مختلف فروشگاه جایگزین قفسه های قدیمی شده و به سرعت خود را معرفی دارد. آسانی نصب، زیبایی بالا، ایجاد امکان دسترسی آسان به محصولات، ایجاد دید بیشتر برای مشتریان، قیمت مناسب فروش، امکان جابجایی طبقات بدون بر هم زدن سازه اصلی قفسه و غیره همگی دلایلی بودند که سبب استقبال بسیار زیاد از این نوع قفسه بندی گردید.

در تمامی نمونه های قفسه های سبک فلزی ستون در فاصله ای معینی نسبت به هم در جلوی کار قرار میگرفت. این ستونها محدودیت های بسیار ایجاد میداشتند. حذف ستون های ردیف جلو با جایگزین داشتن لچکی امکان پذیر شد. با این ابداع در هر ردیف طبقات یک سطح صاف بدون مانع با فاصله دلخواه را ایجاد داشته و ستونها فقط در پشت کار قرار داشتند.

قفسه فروشگاهی

قفسه فلزی مورد استفاده در ادارات کمی دارای سبک مختلف است. این قفسه بندی باید دارای دو ویژگی باشد: 1- از استحکام و قدرت بالا برخوردار باشد. 2- دارای ظرافت و زیبایی باشد. دو نوع قفسه بندی با این ویژگی طراحی و تولید میگردد.

محصولات قفسه بندی فلزی شرکت تولیدی و صنعتی کمیل گلستان شامل موارد زیر میباشد:

قفسه بندی فروشگاهیقفسه بندی سردخانهقفسه بندی پیچ و مهره ایکمد بایگانی فلزیباکس پالت فلزی

قفسه انبار به دو صورت خانگی و صنعتی وجود دارد. قفسه بندی انبار مورد استفاده در منازل بیشتر قفسه فلزی مشبک یا قفسه پیچ و مهره ای است. قفسه بندی انبار صنعتی دارای تنوع بیشتری می باشد. انبارهای صنعتی دارای تنوع و کاربردهای مختلفی بوده لذا بایستی جهت هر یک از این انبارها قفسه متناسب با کالای موجود را نصب داشت. انواع قفسه بندی صنعتی انبار را می توان با نام های: راک پالت ، راک کفپوش دار سنگین ، راک کفپوش دار نیمه سنگین ، راهرو باریک ، خود راهرو، نیم طبقه ، بازویی و مشبک در بازار جستجو نمود.

هر یک از این انواع گفته شده دارای کاربردهای خاص خود میباشد و در کنار محاسنی که دارند، ممکن است محدودیتهایی نیز ایجاد دارند که در جای خود به آن خواهیم پرداخت. در حالت کلی این نکته قابل بیان است که قفسه بندی فلزی راک پایه اساس قفسه های صنعتی به شمار می آید.

کاربرد قفسه فلزی در انبار:

در مورد قفسه بندی انبار باید درنظر بگیریم که حجم، وزن و نوع بسته بندی اقلام و کالا که برای چیدمان در انبار وجود دارد، تعیین کننده نوع قفسه بندی انبار است. محصولات و تجهیزات با حجم و وزن سنگین که برای جابجایی لزوم استفاده از لیفتراک یا سایر وسایل حمل انبار را دارند، باید از انواع قفسه فلزی بدون کفپوش استفاده نمایند.

بنابراین با قفسه بندی پالت راک میتوان با اطمینان کامل اقدام نمود. در شرایط مشابه برای اقلام با طول زیاد که به صورت شاخه ای یا میله ای می باشند قفسه فلزی بازویی کارآیی ایده آلی خواهد داشت. در صورت عدم نیاز به استفاده از لیفتراک بحث بارگذاری دستی پیش آمده، در این حالت تنوع بیشتری وجود دارد.

اقلام با بسته بندی کوچک و وزن سبک تا متوسط را اگر بخواهیم منظم چیدمان نماییم، برای پیشنهاد اول روی گزینه قفسه پیچ و مهره ای می توان فکر نمود. اگر حجم و ابعاد بسته ها متوسط یا بزرگ، با وزن متوسط باشند، راک نیمه سنگین کفپوش گزینه بهتری است.

قفسه نیم طبقه یا بالکن پیش ساخته برای حجم های بزرگ و سبک گزینه ای بسیار عالی است. ارتفاع انبار در این شیوه به 2 یا 3 یا 4 قسمت تقسیم شده، در نتیجه مساحت در اختیار نیز، به همین ترتیب 2 یا 3 یا 4 برابر می گردد.

برای دسترسی کامل به ارتفاع قفسه پیچ و مهره ای و نیمه سنگین راک تا ارتفاع 7 متر و راک تا ارتفاع 12 متر، قابل طراحی و اجرا است. قفسه بندی انبار را برای انبار منازل، انبار محصول، انبار قطعات، انبار پخش، انبار لوازم یدکی، انبار قطعات مفید است. نظم را برقرار، دسترسی را آسان، استهلاک نیروی انسانی را کاهش و سرعت را افزایش می دهد.

قفسه فروشگاهی

قفسه بندی فلزی

هزینه نصب قفسه بندی فلزی چقدر است؟

هزینه نصب و راه‌اندازی قفسه بندی فلزی در فروشگاه، کارخانه یا کارگاه را میتوانیم با توجه به نیاز شما محاسبه نماییم. جهت خرید قفسه فلزی فزوشگاهی یا قفسه فلزی کارگاهی، ابتدا باید اندازه، موقعیت محیط و همچنین نوع کالا را در نظر بگیریم. گروه صنعتی کمیل گلستان، برای تولید اجزای قفسه فلزی، از اجناس مقاوم و نیروی ماهر بهره میگیرد لذا قفسه های مقاوم و با کیفیت بالا طراحی و تولید مینماید.

شما عزیزان میتوانید جهت دریافت لیست قیمت قفسه بندی فلزی اعم از قفسه بندی انبار، قیمت قفسه فروشگاهی، قیمت فروش کمد بایگانی فلزی و قیمت قفسه بندی سردخانه مستقیم با مدیریت صنایع فلزی کمیل گلستان در ارتباط باشید. جهت دریافت مشاوره و محاسبه قیمت قفسه بندی درابتدا باید اطلاعات خواسته شده را به ما انتقال دهید تا بتوانیم با تجربه‌ی خود در امر تولید، راه اندازی، طراحی و نصب قفسه بندی انبار شما را هرچه بهتر راهنمایی نماییم.

اگر قصد خرید قفسه بندی فلزی به صورت دست دوم و کارکرده را دارید، توصیه میکنیم از این کار اجتناب کنید زیرا قفسه فلزی دست دوم، سالها مورد استفاده قرارگرفته است و دیگر کارآیی لازم را ندارد و نصب مجدد آن نیز به صورت تخصصی برای شما شامل هزینه میشود. در غیر این صورت قفسه انبار به صورت نامتوازن نصب خواهد شد و ایمنی محصولات داخل آن به خطر خواهد افتاد. جهت طراحی، مشاوره، ساخت و نصب انواع قفسه بندی فلزی می توانید با شماره 09117289800 در تماس باشید.

قفسه بندی فروشگاهی

قفسه بندی فروشگاهی

برای دریافت قیمت قفسه فلزی به صورت لیست جزیی لازم است شرح قطعات قفسه مورد نیاز خود را در واتساپ برای ما ارسال کنید. برای برآورد قیمت قفسه فلزی مورد نیاز فروشگاه یا انبار به صورت کلی لطفاً طول قسمت هایی که مد نظر دارید قفسه نصب نمایید را اعلام فرمایید. اطلاعات زیر نیز مورد نیاز می باشد: ارتفاع قفسه، تعداد طبقات و عرض طبقات.