قفسه بندی فروشگاهی تولید کننده قفسه فلزی مغازه سوپرمارکت هایپری

جدیدترین، زیباترین و بهترین نوع قفسه سوپرمارکت با ارزانترین قیمت را می توان از تولید کننده خرید نمود و فروشگاهی کارآمد با جذب مشتری بالا راه اندازی نمود.

جدیدترین شکل قفسه سوپرمارکت در فروشگاه:

از جدیدترین اشکال قفسه سوپرمارکت به قفسه طرح ترک یا لبه ترک می توان اشاره نمود. در طرح های قبلی برای استفاده استفاده آسانتر از لیبل یا همان جا کارتی یک لبه فلزی در جلوی آن جوش داده شده و برای قرارگیری حفاظ و گارد چند سوراخ روی پانل در فاصله مناسب از لبه به کمک دستگاه پرش زده می شد. در پانل های لبه ترک، خم آخر لبه قفسه سوپرمارکت به سمت بیرون برگشته شده و به شکل یک ناودانی در می آید. به این ترتیب هر دو نیاز مرتفع خواهد شد.

یعنی هم جا کارتی روی آن به راحتی خواهد نشست و هم اینکه حفاظ درون ناودانی ثابت قرار می گیرد.
شکل زاویه نیز از حالت مثلثی در این طرح جدید خارج گردیده و یک نیم حلال در انتهای ایجاد شده و در ادامه به صورت تقریبا مستطیل ادامه می یابد. مهمترین ویژگی این شکل لچکی سوپرمارکتی علاوه بر زیبایی بیشتر آن، قابلیت قرار گیری آن به شکل شیب دار می باشد. طرح پانچ اجرا شده بر روی ستون قفسه سوپرمارکت فلزی طرح جدید به شکل پروانه ای یا H است. این پانچ نصب قفسه های فلزی فروشگاهی را آسان می کند.

مراحل نصب قفسه مغازه و قفسه سوپرمارکت در فروشگاه:

جهت نصب قفسه مغازه یا قفسه سوپرمارکت خود ایستا به صورت یک طرفه یا دو طرفه قطعات را به ترتیب ذیل نصب می کنیم. برای اینکار در صورتی که دو نفر باشیم کار بسیار آسان خواهد بود. ابتدا یک پایه یا ستون را در ابتدای خط شروع قرار دهید و یک نفر آن را نگه داشته و نفر دوم ستون دیگر را نگه دارد. حال اولین پانل پشت را از پایینترین قسمت ستون در پانچ های تعبیه شده قرار دهید.

باقی مراحل نصب به تنهایی نیز قابل انجام می باشد. به ترتیب سایر پانل پشتها را نصب کنید. پس از آن با توجه به اندازه دلخواه زاویه یا لچکی را در روی ستون قرار دهید. در زیر هر پانل دو عدد لچکی قرار می گیرد. در مرحله بعد پانل را روی زاویه بگذارید. در آخر هم جا کارتی و پس از آن حفاظ را در جای خود قرار دهید. سپس ادامه ردیف را به همین ترتیب اتصال دهید.

ابعاد قفسه بندی مغازه سوپرمارکت:

ارتفاع قفسه مغازه به صورت خود ایستا دو طرفه معمولا 162 و 192 سانتیمتر بیشترین کاربرد را دارد. ارتفاع قفسه سوپرمارکت به صورت خود ایستا یک طرفه 192، 222 و 252 سانتیمتر دارای بیشترین کاربری است. ارتفاع ستون و سایر ابعاد قفسه فلزی سوپرمارکت متناسب با سفارش مشتری قابلیت تغییر و کم و زیاد کردن دارد. آنچه که سبب استفاده از این ابعاد شده بر حست بیشترین موارد سفارش است. عرض هر پانل از 20 تا 50 سانتیمتر با 5 سانتیمتر اختلاف تولید می گردد.

پرکاربردترین عرض پانل 30 و 40 سانتیمتر می باشد. طول هر پانل به صورت استاندارد 95 سانتی است. در ابعاد کوچکتر نیز قابل تولید می باشد.

ضخامت قطعات مختلف قفسه فلزی مغازه:

چرا ضخامت قطعات مختلف قفسه فلزی و قفسه بندی مغازه مهم است؟ یک از مولفه های مهم در تعیین میزان قدرت یک قطعه فلزی به ویژه کفه های قفسه سوپرمارکتی میزان ضخامت آنها است. معمولا ضخامت کفه های مورد استفاده جهت فروشگاه های مختلف 0.7 میلیمتر در نظر گرفته می شود. به منظور افزایش توان کفه می توان ضخامت را 0.9 یا 1 میلیمتر در نظر گرفت و همچنین از پل تقویتی در زیر کفه استفاده نمود. ضخامت استاندارد برای ستونها 1.5 و 2 میلیمتر است.

ضخامت استاندارد برای زاویه یا لچکی نیز 1.5 و 2 میلیمتر توصیه می گردد.

قیمت قفسه فروشگاهی:

قفسه دیوارکوب یا دیواری فروشگاهی با توجه به میزان مصرف ورق کمتر در ساخت برخی قطعات آن پایینترین قیمت را به صورت دستگاهی دارد. قیمت یک دستگاه قفسه خود ایستا یک طرفه فروشگاهی در مقایسه با یک دستگاه قفسه دیواری سوپرمارکت و مغازه به طور متوسط تقریبا دو برابر یا بیشتر است. قیمت قفسه دو طرفه فروشگاهی نیز متفاوت است که بایستی متناسب با ابعاد و اندازه و همچنین ضخامت تعیین و تقدیم حضور گردد. این تفاوت قیمتها به دو دلیل است:

اول به علت تغییر تعداد و ابعاد قطعات و دوم به خاطر کیفیت و ظریف کاری قطعات تولیدی است. اما در هر صورت با اطمینان خدمت شما عرض مینماییم در مقایسه با یک کیفیت مشابه قیمت تقدیمی از سوی ما برای قفسه فروشگاهی حداقل 10 تا 30% پایینتر از بازار خواهد بود و این صرفا به دلیل رعایت حق مشتری است.

مدت زمان تحویل سفارش تولید قفسه مغازه سوپرمارکت و قفسه فروشگاهی چند روز می باشد؟

به صورت متعارف و پیش بینی شده مدت زمان تحویل سفارش از زمان پرداخت پیش پرداخت و قطعی شدن سفارش خرید قفسه فلزی سوپرمارکت و قفسه بندی فروشگاهی 5-8 روز کاری می باشد. البته در اسفند ماه به علت نزدیک شدن به سال جدید و تعطیلات نوروز حجم سفارشات افزایش یافته در نتیجه مدت زمان تحویل کمی طولانی تر خواهد شد و تحویل سفارشات به فروردین نیز ممکن است موکول گردد.

نحوه دریافت قفسه فلزی به چه صورت است؟

جهت دریافت قفسه فلزی فروشگاهی و مغازه سفارش داده شده اولین راه حل مراجعه حضوری به درب کارخانه در موعد مشخص شده و تحویل به شخص خریدار یا نماینده معرفی شده از سوی وی می باشد. این راهکار بیشتر جهت عزیزانی که از لحاظ بعد مسافت فاصله چندانی ندارند شاید عملی باشد و یا حتی بسیاری از این عزیزان به دلیل جلوگیری از اتلاف وقت شاید تمایل به مراجعه حضوری نداشته باشند. در اینگونه موارد می توان با باربری هماهنگ نموده و سفارش جهت ارسال تحویل ایشان گردد.

جهت سایر استانها نیز در صورتی که حجم سفارش به اندازه کافی باشد بهتر است یک ماشین مناسب دربست گرفته شود.

شرایط پرداخت و تسویه حساب چگونه میباشد؟

جهت جاری شدن و تایید سفارش تولید قفسه بندی سوپرمارکت مغازه لازم است بخشی جزیی از مبلغ سفارش به عنوان پیش پرداخت واریز گردد. مابقی مانده ضرورت دارد تسویه حساب کامل صورت گیرد تا قبض خروج انبار صادر شود و قفسه بارگیری گردد.

تنوع رنگ قفسه بندی مغازه سوپرمارکت و فروشگاهی:

رنگ سفید قفسه فروشگاهی سوپرمارکت بیشترین میزان سفارش را دارد و به صورت پیش فرض رنگ قفسه های مغازه سفید یک دست و یا به صورت ترکیبی رنگ سفید برای پانلها و رنگ قرمز برای لچکی و ستون بکار می رود. رنگ مشکی و طوسی نیز بدون تغییر در قیمت بنا به سفارش تولید می گردد. سایر رنگهای درخواستی به صورت سفارشی استفاده می گردد و در حدود 5% تفاوت قیمت خواهیم داشت.

جهت مشاوره، طراحی، خرید و نصب انواع قفسه فلزی سوپرمارکت با ما در ارتباط باشید.