قفسه بندی فروشگاه مواد غذایی قفسه مغازه قیمت قفسه بندی فلزی مغازه سوپرمارکت هایپری فروشگاهی انواع قفسه بندی فلزی قیمت فروش

قفسه بندی فروشگاه مواد غذایی

برای قفسه بندی فروشگاه مواد غذایی می توان از قفسه فروشگاهی با قیمت های متفاوتی استفاده نمود. قفسه بندی مغازه یا قفسه سوپرمارکت با ارزان ترین قیمت و یا قفسه های فلزی هایپری با جزییات کامل و بالاترین کیفیت. شما کدام را انتخاب می کنید؟

قفسه بندی مغازه و سوپرمارکت با ارزان ترین قیمت:
قفسه بندی فروشگاه مواد غذایی یا قفسه بندی مغازه بر حسب نیاز تقسیم بندی و قیمت گذاری خواهد شد. خرید مستقیم از تولید کنندگان ایرانی راهی برای کاهش هزینه است. یک مغازه احتیاج به دو نوع قفسه بندی یک طرفه و دو طرفه دارد. قفسه فلزی دو طرفه الزاما بایستی خود ایستا انتخاب و نصب گردد ولی این امر برای یک طرفه صادق نیست. یعنی می تواند به صورت خود ایستا یا دیوارکوب انتخاب و نصب شود.

برخی مشخصات فنی استاندارد برای ارزان ترین قفسه سوپرمارکت به این شرح است. ضخامت تمام کفه ها یا پانل های انتخابی بایستی حداقل 0.7 میلیمتر انتخاب گردد. ضخامت ورق مورد استفاده قرار گرفته در ساخت ستون حداقل 1.5 میلیمتر پیشنهاد می گردد. برای زاویه یا لچکی با طول 20 و 25 سانتیمتر کمترین ضخامت ورق 1.25 میلیمتر و زاویه 30 و 40 ضخامت کمتر از 1.5 میلیمتر نباید باشد.

قفسه فلزی هایپری:

بالاترین کیفیت قفسه بندی فروشگاه مواد غذایی مربوط به قفسه فلزی هایپری است. اگر چه ممکن است تعداد زیادی از مصرف کنندگان و فروشندگان هر نوع قفسه فروشگاهی لیبل دار هایپری بخوانند ولی کیفیت تولید و قطعات کاملا با هم متفاوت ممکن است باشد. گاها برخی از افراد از این عدم آگاهی کافی نیز احتمال سودجویی را دارند. یک روش مطمین علاوه بر خرید از تولید کننده این است که مشخصات فنی قطعات را از تولید کننده یا فروشنده دریافت کنیم.

یک قفسه هایپری برای هر یک پانل باید 100 کیلوگرم تحمل بار را ایجاد نماید. حداقل مشخصات این نوع قفسه ستون پروفیلی قوطی 60*40 میلیمتر است. زاویه ها ضخامت 2 میلیمتر و به شکل دو حالته باشند. کفه یا پانل ها با حداقل ضخامت ورق 0.7 میلیمتر و باید لبه دار ساخته شوند و دارای دو پل تقویتی از قسمت زیر باید باشد.
برای فروشگاه های بزرگ قفسه بندی فروشگاهی به حد کمال خود خواهد رسید. ستون ها به قوطی 80*40 میلیمتر تبدیل میشود. زاویه ها ضخامت 2.5 میلیمتر استفاده میشود. پانل های عرض 40 سانتیمتر همان دو پل تقویتی را خواهند داشت و پانل عرض 50 تا 3 پل تقویتی دارد و ضخامت ورق آن 0.9 یا 1 میلیمتر انتخاب می گردد. با در نظر گرفتن این شزایط تحمل بارگذاری هر پانل تا 130 کیلوگرم افزایش خواهد یافت. این میزان قدرت برای یک قفسه فلزی فروشگاهی بسیار عالی به حساب می آید.
خرید از تولید کننده ایرانی:
بزرگترین تولید کنندگان قفسه فلزی و قفسه فروشگاهی در خاورمیانه در ایران فعالیت دارند. با این وجود برخی از هم وطنان گرامی چشم خود را بر این واقعیت پوشانده و اقدام به واردات و تبلیغ و فروش قفسه های ساخت کشور چین، ترکیه و غیره می نمایند با کیفیت شبیه به کیفیت تولید داخل و قیمتی بسیار گزاف و یا کیفیت بسیار پست و قیمت ارزانتر. نباید انتظار این را داشت وقتی ما به فکر خودمان و اشتغال جوانان میهنمان نیستیم، دیگران دایه دلسوزتر از مادر باشند. بخشی از تولیدات قفسه بندی فلزی داخل کشور به کشورهای اروپایی و بسیاری از کشورهای عربی صادر می گردد. بیاییم با خرید تولیدات ایرانی برای فرزندان و آیندگان ایران آینده ای روشن را رقم بزنیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *