قفسه بندی فروشگاهی

قفسه بندی فروشگاهی و تجهیزات فروشگاه :

شرکت صنایع فلزی کمیل گلستان با استفاده از بهترین و جدیدترین طراحی اقدام به تولید و فروش انواع قفسه بندی فروشگاهی از جمله قفسه سوپرمارکت و مغازه یک طرفه و دو طرفه نموده است. قیمت قفسه های فروشگاهی تولید شده نسبت به جنس آنها بسیار مناسب بوده و پس از نصب میتوان به بهترین صورت از تمامی فضا های فروشگاه ، مغازه ، سوپرمارکت و یا هایپر مارکت استفاده نمود.

قفسه بندی فروشگاهی

قفسه بندی فروشگاهی

یادآور میشویم قیمت قفسه سوپرمارکتی یا قیمت قفسه بندی فروشگاهی بستگی به طرح و ابعاد آن داشته و بهترین راه حل برای بدست آوردن قیمت تمام شده آن، مشاوره با افراد خبره میباشد . لذا بهتر است قبل از انتخاب و خرید انواع قفسه فلزی با ما تماس بگیرید تا از راهنمایی و مشاوره ما بهره مند شوید. حتی اگر از ما خرید هم نکنید، خرسندیم تا شما را در این امر راهنمایی نموده تا از ایجاد خسارات ناشی از ناآگاهی و خرید نا مناسب پیشگیری نماییم.

تولید قفسه بندی فروشگاهی ایرانی:

صنایع فلزی کمیل گلستان یک شرکت سازنده و تولید کننده قفسه بندی فروشگاهی در امر تولید قفسه بندی صنعتی و فروش قفسه بندی فروشگاهی و قفسه بندی انبار فعالیت دارد. برای بازدید از شرکت و دیدن نمونه کارها امکان بازدید از کارخانه فراهم می باشد و در همان جا نیز در صورت تایید و تمایل خواهید توانست خرید خود را انجام دهید. قفسه های فلزی فروشگاهی تولید شده در این مجموعه به صورت قفسه بندی فروشگاهی یک طرفه و دو طرفه در طرح های بسیار شیک و زیبا با کار آیی بسیار بالا میباشد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد قفسه بندی مغازه و تجهیزات فروشگاهی ، سوپری، هایپر مارکت و مغازه خود با ما تماس بگیرید تا بهترین پیشنهاد را به شما بدهیم.

قفسه بندی فروشگاهی

تولیدات ما جهت نصب در سوپر مارکت های بزرگ و هایپر مارکت با رنگ دلخواه در ارتفاع قابل تـغـییر تـا ۳۰۰۰ مـیلی مـتر و عـمـق ۲۰۰ تا ۵۰۰ مـیلی مـتر و طـول ۹۵۰ مـیلی مـتر و به صورت قفسه فلزی یـک طرفـه و قفسه بندی دو طرفه به عنوان قفسه بندی فروشگاهی یا قفسه مغازه قابل استفاده می باشد. برای استحکام پایه در عمق بیشتر قفسه ها از زاویه های خـاص، ایـن قـفـسه هـا استفاده می شود. این زاویه ها از جـلو بـه ستون پـروفـیلی بـه ابعاد ۶۰×۴۰ میلی متر متصل خواهد شد.در نتیجه اینکه عمق قفسه بندی افزایش پیدا کرده و بارهای سنگین روی این قفسه با اطمینان خاطر کامل قابل چیدن می گردد. ولی برای فروشگاه مواد غذایی باید از قفسه بندی فلزی مناسب استفاده نمود که هم از نظر رنگ و هم از نظر طرح بسیار جذاب و کارآمد باشد.

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص انواع قفسه های فلزی با ما در تماس باشید.

راه های ارتباطی با ما:

واحد مدیریت و فروش: ۴۹۵ ۰۵۱۲ ۰۹۱۲

مشاوره و طراحی: ۹۸۰۰ ۷۲۸ ۰۹۱۱ مهندس اسفندیاری

شماره تلگرام: ۹۸۰۰ ۷۲۸ ۰۹۱۱

وبلاگ: /http://sanaye-felezi.blogfa.com

صفحه اینستاگرام/https://www.instagram.com/komeil9800

آدرس پست الکترونیکی: komeilsazeh@yahoo.com

صفحه تلگرامhttps://t.me/joinchat/AAAAAEK2aaXpkTylURQgI